Relacja

To był dla nas bardzo specyficzny mikrocykl! Duża liczba zawodników była nieobecna z powodu wirusa, który pojawił się w zespole i wykluczył część graczy, ponad to wciąż nie mieliśmy kilku zawodników z powodu kontuzji i absencji kartkowych. Mimo wszystkich przeciwności losu, pokazaliśmy klasę jako zespół oraz każdy z was jako jednostka! Udało się rozegrać mecze z Silentem oraz Piastem Gliwice bez straty punktu u siebie! W obu meczach styl nie był jeszcze zbyt porywający, zwłaszcza w meczu z Silentem, gdzie ewidentnie dostosowaliśmy się do gry przeciwnika i zagraliśmy mało skutecznie. W meczu z Piastem Gliwice było już lepiej, jednak wciąż musimy szukać odpowiedniej równowagi w ataku, gdyż mogliśmy skończyć z wiele większym dorobkiem bramkowym! Zabrakło w kluczowych momentach skuteczności, celnego podania, zimnej krwi... Cały czas oczywiscie pracujemy na zdecydowanie lepszą grę i nie zmieniamy naszego modelu! Wierzę, że nasza programowa praca przyniesie o wiele lepszy efekt, jednak na wszystko potrzeba czasu! Gratuluje zespołowi zwycięstw! Już w niedziele, mecz na wyjezdzie z Zagłębiem!

Oby tak było po każdym zwycięstwie!