Mecz nr 7

Kolejny raz nie mamy do dyspozycji pełnej kadry zawodników w z powodu choroby oraz braków środków profilaktycznych, dzięki którym jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko zachorowania...

OD JUTRA, ZAWODNIK, KTÓRY NIE BĘDZIE MIAŁ PO WYJŚCIU Z MECZU LUB TRENINGU CZAPKI ORAZ KURTKI NIE ZOSTANIE WPUSZCZONY DO SZATNI NA MECZ LUB TRENING! Po zakończeniu zajęć wychodzicie pozornie rozgrzani przez co nie jesteście ciepło ubrani a na dworze mamy już paskudną jesienną aurę, dzięki której ryzyko zachorowań jest coraz większe! Jeżeli chcemy grać, musimy zapobiegać takim sytuacjom!

Mecz: Zagłębie Sosnowiec - BBTS Podbeskidzie

Miejsce: Sosnowiec (MOSiR Sosnowiec - obiekty treningowe Zagłębia)

Godzina rozpoczęcia: 11:00

Godzina zbiórki na wyjazd: 8:50 - KOMOROWICE