Mecz nr 11

W niedziele nasz zespół rozegra kolejny mecz w ramach I ligi Śląskiej Trampkarzy. Tym razem zmierzymy się z zespołem BTS Rekord na ich własnym obiekcie. Mecz z pewnością przyniesie dużą dawkę emocji, której ostatnio na naszych meczach nie brakuje, mimo wszystko proszę o zachowanie chłodnej głowy przed spotkaniem przez zawodników. Niestety skomplikowaliśmy sobie sytuacje i musimy szukać ważnych dla nas punktów w kontekście utrzymania w meczu wyjazdowym. Sytuację utrudnia niestety również boisko BTS Rekord, które swoimi wymiarami nie pozwala większymi fragmentami meczu na grę piłką. Każdy z pozostałych meczów jest dla nas bardzo ważny! Proszę wszystkich rodziców, kibiców o wsparcie naszych młodych piłkarzy, którego bardzo potrzebują po ostatnich meczach, w których niestety okazaliśmy się słabsi! Pokażmy wszyscy, że chcemy z każdym meczem stawać się lepsi!

Mecz: BTS Rekord - BBTS Podbeskidzie

Miejsce: Boisko - Rekord B-B

Godzina rozpoczęcia: 11:00

Godzina zbiórki: 9:50 - Recepcja